Marka Polystone została stworzona z miłości do wystroju wnętrz, minimalizmu, a zarazem oryginalności. To wszystko łączą nasze produkty. Prosta geometryczna forma i nieoczywisty materiał, z którego są wykonane.

A wszystko zaczęło się na początku 2018 roku wraz z przeprowadzką do nowego mieszkania. To właśnie wtedy rozpoczęły się nasze poszukiwania mebli, dekoracji i inspiracji wystroju wnętrz.

Tak właśnie narodził się pomysł stworzenia niekonwencjonalnych dekoracji z nieoczywistego, oryginalnego materiału jakim jest piasek. Na szczęście mieliśmy wiedzę na temat poliuretanów :) I tak łącząc pasję i wiedzę tworzymy wspaniałe, oryginalne rzeczy, które towarzyszą Ci w codziennym życiu.

Uwielbiamy to co robimy. Oprócz tego, że urzeczywistniamy nasze pomysły i tworzymy rzeczy, które stają się elementem Twojego wnętrza to możemy całymi dniami bawić się w piasku jak małe dzieci :)

Choć nie wszystko od początku było proste i wychodziło metodą prób i błędów to uzyskaliśmy wspaniały i niepowtarzalny efekt.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonywane własnoręcznie, z ogromną pasją i dbałością o najmniejszy detal, dlatego każdy z nich jest tak wyjątkowy. Idealnie pasują do wnętrz w każdym stylu począwszy od skandynawskiego, nowoczesnego jak również do klasycznego czy rustykalnego.

Cały czas się rozwijamy i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

 

Zespół Polystone